2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Jamesas Hardenas domisi galimybe kažkada žaisti Kinijoje

Privalai perskaityti

Jamesas Hardenas šiuo metu yra išvykęs į Kiniją. Jis sukėlė bangas, kai kelionės pradžioje pavadino Darylą Morey „melagiu”. Pozityviau tai, kad Hardenas Kinijos televizijoje pardavė visas dėžes savo firminio vyno.

Dabar Hardenas sakė, kad norėtų atsidėkoti už Kinijos žmonių jam parodytą meilę. Hardenas pareiškė, kad norėtų tai padaryti kada nors žaisdamas Kinijoje.

„Kiekvieną kartą, kai čia atvažiuoju, palaikymas yra tiesiog… beprotiškas, žinote, ką turiu omenyje?” Hardenas sakė. „Todėl jaučiu, kad jie nusipelnė iš tikrųjų pamatyti, kaip aš čia žaidžiu. … palaikymas čia visada beprotiškas.”

Šiuo metu Hardenas siekia, kad Filadelfijos „76ers” jį iškeistų. Pranešama, kad jis pagrasino, jog bus ” nemalonumų”, jei bus priverstas atvykti į „Sixers” treniruočių stovyklą. Filadelfijos krepšinio operacijų prezidento Morey pavadinimas „melagiu”, matyt, buvo tik ledkalnio viršūnė.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img