2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

KOK’115 World GP 2023: laukiamiausias kovų turnyras Taline

Privalai perskaityti

Taline, Estijos sostinėje, įvyks vienas reikšmingiausių kovinio sporto renginių- KOK’115 World GP 2023, jau Spalio 13 d.

Turnyre žadamas 8 kovotojų Grand Pri turnyras, kuriame žadama išvysti ir lietuvius. Kovotojų sąrašas bus paskelbtas netrukus.

Tiems gerbėjams, kurie nori pamatyti kiekvieną smūgį, spyrį ir nokautą, renginys bus transliuojamas keliose platformose: Go3, Prime Fight, DAZN, FightBOX, Pilot WP ir www.primefightplay.com.

Laikrodžiui tiksint iki didingo vakaro, kovotojai, gerbėjai ir ekspertai nekantriai ruošiasi žadančiam neprilygstamo intensyvumo ir įspūdžių reginiui.

Šį spalį visi keliai veda į Taliną! Prisijunkite prie pasaulio ir stebėkite kovų ekstravagantiškumą, kuris turi patekti į istorijos metraščius.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img