2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Pasaulio „Laser Run“ čempionė, nuraškiusi tris medalius E. Adomaitytė: „Esu nuoširdžiai laiminga“

Privalai perskaityti

„Jaučiuosi nuoširdžiai laiminga“, – prisipažino pasaulio „Laser Run“ čempione tapusi 21-ų penkiakovininkė Elzbieta Adomaitytė. – Į pirmenybes važiavau kaip į treniruotę prieš pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatą, todėl jokių didelių lūkesčių neturėjau“.

Bate (Didžioji Britanija) rugpjūčio 19-21 dienomis vykusio pasaulio „Laser Run“ čempionato finale lietuvė trasą įveikė per 11 min. 39 sek. Sidabrą iškovojo kanadietė Devan Wiebe (11 min. 48,20 sek.), bronza atiteko britei Alexandrai Bousfield.

„Kai nieko daug iš savęs nesitiki, tai pergalė būna labai maloni, – po apdovanojimų šypsojosi E. Adomaitytė. – Finale mano tikslas buvo gerai sušaudyti. Per kvalifikaciją turėjau progą klysti ir tai man buvo į naudą. Prieš finalą pakalbėjau su treneriu Daliumi Strazdu ir aptarėme klaidas bei kaip jas taisyti. Finale šaudymas buvo tikrai geras ir to užteko išsiveržimui ir pergalei“.

Finale Neda Doroševaitė užėmė šeštą vietą, o Anastasija Chafizova buvo aštunta. Komandinėje įskaitoje lietuvės pasipuošė aukso medaliais!

„Labai smagu, kad mūsų komanda buvo stipriausia, – džiaugėsi E. Adomaitytė. – Kvalifikacinėse daug kitų komandų narių iškrito, o mes visos patekome į finalą ir gerai sustartavome. Po finišo Neda ir Anastasija minėjo, jog dabar yra dar labiau motyvuotos dirbti ir tobulėti, o tai ir yra svarbiausia“.

Beje, E. Adomaitytė kartu su Titu Puronu kiek vėliau pasipuošė ir mišrių estafečių bronzos medaliu.

Sulaukusi klausimo, ko reikalauja „Laser Run“, E. Adomaitytė net nemirktelėjo: „Pasitikėjimo savimi, treneriais, treniruočių procesu“.

„Ir, aišku, daug laiko, praleisto ant bėgimo takelio su lazeriu rankoje, – nusijuokė sportininkė, tuoj prisiminusi, kad laukia startas pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate. – Manau, dabar esu ne tik geros fizinės formos, bet ir psichologiškai esu žymiai stipresnė. Tai manau yra vienas iš svarbiausių elementų sporte. Turiu labai didelį palaikymą iš visų trenerių, dėl to esu jiems labai dėkinga“.

Pasaulio čempionate moterų asmeninės varžybos prasidės rugpjūčio 23 dieną, finalas vyks 27 dieną. O dar vėliau lauks ir pasaulio jaunimo čempionatas, vyksiantis Druskininkuose rugsėjo 12-17 dienomis!

„Svarbiausia man bus išlikti sveikai ir padaryti viską ką galiu tuo momentu ir ar tai bus trofėjus, ar ne, parodys tik laikas“, – sakė Europos bei jaunimo čempionatų prizininkė.

Priminsime, kad pasaulio „Laser Run“ čempionate aukso medaliais pasipuošė ir vyrų komanda – Titas Puronas, Paulius Vagnorius, Danielius Javensaper. Asmeninėse varžybose T. Puronas užėmė ketvirtą vietą, P.Vagnorius buvo penktas, D. Javensaperis – aštuntas, Ugnius Kabelinskas – devintas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img