2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

Veiksmo diena lenktynių trasoje

Privalai perskaityti

Šeštadienis buvo tikras veiksmo pasirodymas pilnas įvykių, virsmų ir aistringų lenktynių. Kintančios oro sąlygos pareikalavo dalyvių prisitaikymo ir strateginio mąstymo: nuo ryškios saulės iki netikėtų lietaus gūsių.

Viena dienos akimirkų – „GT“ klasė, kur Jono Karklio pradominaujanti forma buvo aiškiai matoma. Jis ne tik pagerino trasos rekordą, važiuodamas „Audi RS3 LMS GT3 EVO II“, bet ir nusinešė pergalę abiejose „GT“ lenktynėse. Bet Karklys nebuvo vienintelis, kas šinejo: Svenas Karuse „TCR“ klasių kvalifikacijoje, Ramūnas Čapkauskas „BTC4“ klasėje ir daugybė kitų atletų demonstravo aukščiausio lygio važiavimą.

Netikėtumai įvyko ir „BMW 325 Cup” įskaitoje. Latvis Ricards Subeckis, kuris startavo iš pirmosios vietos, dėl gautos baudos prarado lyderio poziciją. Dėl panašių incidentų kito ir kiti lyderiai.

„BTC3“ klasėje Tomas Jatkevičius ir Artūras Kliobavičius susidūrė įtemptoje kovoje už pirmąją vietą, o „BTC2“ įskaitoje tikra „Honda“ automobilių kova sulaukė daug dėmesio.

Visų šių lenktynių metu buvo aišku viena – šis šeštadienis bus ilgai prisimenamas dėl neįtikėtinų momentų, pergalų, netikėtumų ir pasiaukojimo ant trasos.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img