2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Išankstinė bilietų prekyba ir ypatingi pasiūlymai tapus „Žalgiris Insider“ nariu

Privalai perskaityti

„Žalgiris Insider“ metinės narystės prenumeratoriai ar iki rugsėjo 1 d. jais spėsiantys tapti krepšinio gerbėjai taps pirmaisiais galėsiančiais įsigyti bilietus į visas Kauno „Žalgirio“ reguliariojo sezono namų rungtynes. Rugsėjo 1–6 dienomis vyks išankstinė bilietų prekyba į žalgiriečių mačus „Žalgirio“ arenoje Eurolygos ir „Betsafe-LKL“ čempionatuose.

Geriausias laikas tapti Insider‘iu

Norinčių iš arti išvysti ryškiausias Eurolygos žvaigždes netrūksta, todėl „Žalgirio“ Klubo nariai ir „Žalgiris Insider“ metinės narystės savininkai bus pirmieji, kurie galės užsiimti geriausias vietas „Žalgirio“ arenoje, į kurią atvyks 17 pajėgiausių Europos krepšinio klubų.

Išankstinė bilietų į „Žalgirio“ rungtynes prekyba vyks nuo rugsėjo 1 d. 12.00 val. iki rugsėjo 6 d. 23.59 val. Rugsėjo 1 dieną „Žalgirio“ Klubo nariai ir „Žalgiris Insider“ metinės narystės prenumeratoriai į savo el. paštą gaus unikalų kodą, su kuriuo galės įsigyti iki 6 bilietų į vienerias rungtynes (rungtynių skaičius nėra ribojamas, bet pirkimą reikia atlikti vienu kartu).

Be to, tik „Žalgiris Insider“ nariai galės stebėti pirmųjų dvejų „Žalgirio“ draugiškų rungtynių transliacijas. Pirmasis mačas žalgiriečių laukia jau rugsėjo 9 d. su Londono „Lions“, o rugsėjo 13 d. komanda susitiks su Rygos VEF.

Taip pat prenumeruojant „Žalgiris Insider“ automatiškai dalyvaujama konkurse, kurio metu į kiekvienas draugiškas rungtynes bus padovanoti du dvigubi bilietai stebėti šias kovas gyvai arenoje. Konkurse, kurio laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 6 d., dalyvauja tiek esami, tiek nauji prenumeratoriai.

Stebėti draugiškų rungtynių transliacijas bei dalyvauti konkurse gali visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai, o norintys dalyvauti išankstinėje bilietų prekyboje iki rugpjūčio 31 d. turi įsigyti „Metinę“ narystę.

„Žalgiris Insider“ prenumeratoriumi galima tapti atsisiuntus „Žalgirio“ mobiliąją programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

Specialus pasiūlymas laukusiems abonementų

Kad susidomėjimo „Žalgirio“ rungtynėmis netrūksta, parodė sezono abonementų prekyba. Visi 4500 abonementų į 2023–2024 m. sezono namų rungtynes buvo iššluoti, o daugumą jų išsaugojo abonementus prasitęsti nusprendę „Žalgirio“ gerbėjai.

Todėl abonementų prekybos laikotarpiu stojusieji į laukiančiųjų sąrašą taip pat neliks nuskriausti ir sulauks specialaus pasiūlymo.

Išankstinės bilietų prekybos dienomis (rugsėjo 1–6 d.) jie galės įsigyti 17 Eurolygos rungtynių paketą (iki 6 bilietų į kiekvienas rungtynes) su 10 proc. nuolaida Žalioje, Oranžinėje arba Rožinėje zonose. Įsigyti paketą bus galima su individualiu kodu, kuris bus atsiųstas laukiančiųjų sąraše užregistruotu el. paštu.

Specialiu pasiūlymu galės pasinaudoti ir „Žalgirio“ Klubo nariai bei „Žalgiris Insider“ metinės narystės prenumeratoriai. Pasiūlymas galios tik išankstinės bilietų prekybos metu.

Apie visuotinės bilietų prekybos pradžią į Eurolygos ir „Betsafe-LKL“ rungtynes „Žalgirio“ arenoje bus paskelbta pasibaigus išankstinei prekybai.

Į Eurolygos rungtynes bilietus bus galima įsigyti vos nuo 7 eurų. Ir toliau į „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Eurolygos rungtynes kursuos „Žalgirio ekspresas“ – komandos partnerės „Kautros“ užsakomieji autobusai.

Papildomo dėmesio sulauks ir vietinėse pirmenybėse komandą palaikantys gerbėjai. Sekmadieniais vyksiantys „Betsafe-LKL“ susitikimai bus skelbiami „Šeimos rungtynėmis“ – sirgaliai galės įsigyti bilietus specialioje šeimos VIP ložėje, o moksleiviai, studentai bei senjorai turės galimybę pasinaudoti taikoma nuolaida perkant bilietą į rungtynes.

Išsirinkti vietas į visas Eurolygos bei „Betsafe-LKL“ rungtynes galima apsilankius „Žalgirio“ bilietų pardavimo puslapyje.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img