2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Mirė 36 metų WWE legenda Bray’us Wyattas

Privalai perskaityti

WWE superžvaigždė Bray’us Wyattas mirė būdamas 36 metų po to, kai, kaip pranešama, patyrė širdies smūgį.

Imtynininkas, kurio tikrasis vardas Windhamas Rotunda, nebuvo matomas nuo vasario, nes galimai turėjo traumą.

WWE superžvaigždė Triple H atskleidė naujienas savo oficialioje „Twitter“ paskyroje. „Ką tik sulaukiau skambučio iš WWE šlovės muziejaus atstovo Mike’o Rotunda, kuris mums pranešė apie tragišką naujieną, kad mūsų WWE šeimos narys iki gyvos galvos, dar žinomas kaip Bray’us Wyatt, šiandien netikėtai mirė“, – rašė jis. „Mūsų mintys yra su jo šeima ir prašome, kad šiuo metu visi gerbtų jų privatumą.”

Iš karto buvo žinoma nedaug informacijos apie tai, kas lėmė Rotundos mirtį, tačiau Seanas Rossas Sappas iš „Fightful“ priskyrė tai širdies priepuoliui. „Man buvo suteiktas leidimas atskleisti, kad anksčiau šiais metais Windham Rotunda (Bray Wyatt) susirgo COVID, kuris pablogino jo širdies problemas“, – rašė jis. „Buvo padaryta daug teigiamos pažangos siekiant sugrįžimo ir pasveikimo. Deja, šiandien jis patyrė širdies smūgį ir mirė.”

Oficialios Rotundos mirties priežasties šeima dar nepatvirtino. Buvęs WWE čempionas buvo geriausiai žinomas dėl savo kūrybiškumo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img