2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

D. Kazlauskas: ” Svarbiausia trys taškai, nebeturime kur trauktis”

Privalai perskaityti

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po užtikrintos pergalės prieš „Džiugą“ džiaugėsi puolėjų įvarčiais, o pasižymėjęs Donatas Kazlauskas teigė, jog svarbiausia iškovoti taškus.

Dvikovoje su „Džiugu“ žalgiriečiai įmušė jau dvikovos pradžioje, kontroliavo visas rungtynes, įmušė keturis įvarčius ir nugalėjo rezultatu 4:1.

„Paskutiniu metu savo čempionate einame užtikrintai. Norėjome aistruolius nudžiuginti rezultatu. Rimtai ruošėmės dvikovai. Žinojome, jog varžovai žais nuo gynybos. Jie pirmąjį kėlinį beveik neišėjo į puolimą. Uždarėme jiems erdves, darėme daug spaudimo, įmušėme, buvo progų. Antrajame kėliniui apsikalbėjome ką dar reikia pridėti, atsižvelgiat į varžovų taktiką. Daug sukūrėme, daug veiksmo, perdavimų. Trūko užbaigimo. Atlikta daug gero darbo. Einam toliau“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Geros mūsų rungtynės rezultatyvios, įmušėme keturis įvarčius. Neturime kur trauktis. Nebegalime klysti. Turime laimėti likusias rungtynes, – teigė D. Kazlauskas. – Sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Žaidžiam kas tris dienas, po tris rungtynes į savaitę. Tikrai jaučiasi nuovargis, pereiname nuo natūralios vejos ant dirbtinės dangos. Psichologiškai sunku. Norėjosi po prastų rungtynių reabilituotis, paskutinės rungtynės buvo labai nevykusios. Šiandien keturis pavyko įmušti mums.“

Įvarčių sąskaitą „Žalgiris“ atsidarė jau 8 rungtynių minutę. „Būtų puiku įmušti ir dešimtą sekundę. Komanda žaidžia kaip leidžia varžovas. Gerai, kad įmušėme, sukūrėme nemažai progų. Galėjome įmušti daugiau,  bet visko įmušti neišeina. Tai duoda užtikrintumo, žingsnis pirmyn“, – sakė treneris.

D. Kazlauskas pasižymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, bet savo indėlio nesureikšmino: „Asmeniškai geros rungtynės, bet svarbiausia kad laimėjome, nesvarbu kas muša kas perdavimus dalina. Svarbiausia kad būtų trys taškai.“

Antrajame kėlinyje M. Oyewusi asistavo D. Kazlausko įvarčiui, o vėliau abu puolėjai apsikeitė vaidmenimis. „Manau, gerai jaučiame vienas kitą, ir man patinka su juo žaisti, ir jam gerai. Manau, kad mums gerai sekasi“, – duetą įvertino D. Kazlauskas.

M. Oyewusi praleido paskutines rungtynes Konferencijų lygoje, tačiau šį kartą buvo rezultatyvus. „Žinoma, tai džiugina. Džiugina, kad ir Kazlauskas šiandien pasižymėjo, tiek asistuodamas, tiek ir įmušdamas. Taip pat ir Oyewusi. Kai puolėjai muša – treneriui malonu. Jų tiesioginė pareiga mušti įvarčius. Visa komanda dirba ant to, kad jie įmuštų. Jie ir pasižymėjo“, – komentavo V. Čeburinas.

Rungtynių pabaigoje „Džiugui“ paguodos įvartį pelnė Motiejus Burba, kuris Telšių klubui atstovauja pagal nuomos sutartį su „Žalgiriu“.

„Aišku, nepatinka praleisti tokį įvartį. Nesvarbu ar pabaigoje, ar pradžioje, ar viduryje. Jau visi nubėgome mušti įvartį. Atrodė, kad ten reikia būti visiems, – vertino V. Čeburinas – Burba šaunuolis. Galiu tik pagirti, tą ir padariau po rungtynių. Šaunuolis stengiasi, jis mūsų žaidėjas. Malonu matyti, jog jis auga.“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia atsakomosios Konferencijų lygos rungtynės Budapešte, kur norint patekti toliau reiktų panaikinti keturių įvarčių deficitą. „Mes nenuleidžiame rankų. Sunku, žinoma sunku. Bet kovosime, viltis miršta paskutinė“, – sakė V. Čeburinas.

Kitas namų rungtynes vilniečiai žais rugsėjo 3 dieną prieš Gargždų „Bangą“.

fkzalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img