2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Pasiruošimą pasaulio mišrių komandų kerlingo čempionatui Lietuvos rinktinė pradėjo Ventspilyje

Privalai perskaityti

Naujai suformuota Lietuvos mišri kerlingo rinktinė, pavadinimu „LTeam Mix“, kartu su „Kaunas Curling Club“ neseniai pasirodė tarptautiniame „Ventspils Cup 2023” turnyre Latvijoje. Turnyre dalyvavo 16 komandų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Ispanijos.

Abi Lietuvos komandos pasiekė gerus rezultatus, patekdamas į auksinę grupę ir kovodamos dėl aukščiausių pozicijų. Po visų mačų „LTeam Mix“ finišavo šeštoje, o „Kaunas Curling Club“ – septintoje pozicijoje.

Lietuvos „LTeam Mix“ komandą šiemet atstovauja Paulius Rymeikis, Mintautė Jurkutė, Donatas Kiudys ir Miglė Kiudytė. Jiems sėkmingai pasirodant „Ventspils Cup“ turnyre, kitas iššūkis – pasaulio čempionatas Aberdyne, Škotijoje.

„LTeam Mix“ komanda pasirodė stipriai per pirmąsias rungtynes, nugalėdama 8:5 „Jautrie rati“ komandą, kuri buvo Latvijos ir Estijos atstovų derinys. Tačiau antroje rungtynėje jie pralaimėjo savo tautiečiams iš „Kaunas Curling Club“.

„LTeam Mix“ kapitonas P. Rymeikis pasidalino savo mintimis: „Pirmosiose rungtynėse įsidėjome pergalę prieš pasaulio neįgaliųjų mišrių dvejetų čempionų bei jų trenerio komandą. Vėliau sekė dar dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas. Visgi viena žaidėja buvo ką tik prasirgusi „Covid 19” ir šlubavo komunikacija.“

„Kaunas Curling Club“ turnyre pasirodė ne mažiau sėkmingai. Komanda šventė savo dešimtmetį, o per turnyrą iškovojo įspūdingas pergalės, įskaitant pergalę prieš „LTeam Mix“.

Lietuvoje kerlingo sezonas netrukus startuos. Kauno ledo rūmuose rugsėjo 11 dieną pradės veikti Kauno kerlingo sporto centras su trims kerlingo takeliais ir dviem bavariško akmenslydžio takeliais. Be to, „Kaunas Curling Club“ spalio 6-8 dieną švęs savo dešimtmetį organizuodamas tarptautinį „Kaunas Open“ turnyrą.

Šis sezonas Lietuvai kerlingo srityje tikrai žada būti įdomus.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img