2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Varvara Kuchar triumfuoja Zagrebe

Privalai perskaityti

Zagrebe, Kroatijoje vykstančiame pasaulio jaunių dziudo čempionate, Lietuvos vėliavą garbingai iškėlė Varvara Kuchar. Ji šiame prestižiniame turnyre iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 63 kg.

V. Kuchar rodė puikius rezultatus nuo pat pradžių, be pralaimėjimų žengdama turnyro kelio iki pusfinalio. Jos kelias buvo nepaprastai įspūdingas, įveikiant tokias varžoves kaip kazachę Dilnaz Dosberger, kolumbietę Ingrid Choco bei ispanę Lucią Fernandez.

Tačiau pusfinalyje ji susidūrė su galinga brazilės Sophia Camara, kuriai V. Kuchar turėjo nusileisti. Lemiamoje kovoj dėl bronzos ji įveikė amerikietę Emily Jaspe.

Be to, reikėtų paminėti, kad ne tik Varvara Kuchar garbingai atstovavo Lietuvą. Vaikinų svorio kategorijoje iki 73 kg Vygirdas Narkus užėmė septintąją vietą.

O, kaip jau anksčiau pranešėme, pirmąjį medalį šiose pirmenybėse Lietuvai atnešė Simas Polikevičius, užimdamas trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 60 kg.

Šios pirmenybės įrodė, kad Lietuvos jaunieji dziudininkai yra gerai pasiruošę ir gali kovoti su stipriausiais pasaulio atletais.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img