2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Conoras McGregoras PATVIRTINA UFC sugrįžimą ir atskleidžia tikslią kovos datą su aršiu varžovu Michaelu Chandleriu

Privalai perskaityti

Conor McGregos atskleidė, kada grįš į UFC kovoti su Michaelu Chandleriu. UFC kovotojas nekovojo nuo tada, kai prieš dvejus metus susilaužė kairę koją trilogijos kovoje su Dustinu Poirier.

Tačiau jo pasirodymas kartu su Michaelu Chandleriu seriale „Ultimate Fighter“ atvėrė kelią sugrįžti į ringą. Seriale McGregoras treniravo naujokų komandą, ieškančią progos kovoti UFC, o Chandleris treniravo veteranų komandą, kuri jau kovojo organizacijoje ir ieškojo antro šanso. Serialas matė, kad pora plėtojo vis aštresnę konkurenciją, kuri dabar baigsis jųdviejų kova.

McGregoras paskelbė tviterį, kad jų kova įvyks gruodžio 11 d.

Spekuliacijos dėl to, kada kova įvyks, sklando jau kelis mėnesius. Suprantama, kad kova vėlavo dėl to, kad McGregoras nedalyvavo Jungtinių Valstijų antidopingo agentūros testų grupėje.

Chandleris dar nepranešė apie kovą iš savo pusės, o Dana White iki šiol tyli. Taip pat iš UFC nebuvo oficialaus patvirtinimo, kad kova įvyks.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img