2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuviai pukiai pasirodė Estijoje vykstančiose lengvosios atletikos varžybose

Privalai perskaityti

Trečiadienį Estijos sostinėje Tallinnoje vykusiame „World Athletics“ bronzinio turo lengvosios atletikos turnyre „Tallinn“ trys Lietuvos sportininkai demonstravo savo įgūdžius.

Vyrų 1 mylios bėgime didžiausią dėmesį atkreipė Simas Bertašius, kuris finišavo per spartaus laiko 4 min. 7,59 sek. ir taip užsitikrino pirmąją vietą. Dėl sidabro medalio estai Kalevas Holpusas ir Indrekas Tobrelutsas varžėsi atkakliai, tačiau galiausiai antroji vieta atiteko K. Holpusui su rezultatu 4.20,14, palikdama I. Tobrelutsą trečiojoje vietoje.

Vyrų disko metimo varžybose Martynas Alekna, garsaus diskininko Virgilijaus Aleknos sūnus, užėmė penktąją vietą su rezultatu 60 m 29 cm, kurį pasiekė pirmuoju bandymu. Po to sekdavo bandymai su rezultatais 60 m 16 cm, 57 m 54 cm ir 60 m 40 cm, o du paskutiniai mėginimai buvo nesėkmingi.

Varžybose dominavo pasaulio vicečempionas Krištjanas Čehas iš Slovėnijos su puikiu rezultatu – 68 m 39 cm. Jis pralenkė pasaulio čempioną švedą Danielių Stahlių, kuris užėmė antrąją vietą su 66 m 89 cm. Bronzos medalį šiose varžybose iškovojo jamaikietis Fedrickas Dacresas su rezultatu 62 m 37 cm.

Dar viename bėgime – vyrų 1000 m – Justinas Laurinaitis finišavo trečias su laiku 2.32,39. Prieš jį finišavo estai: Denissas Salmijanovas su rezultatu 2.21,65 ir Uku Renekas Kronbergas – 2.23,48.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img