2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Druskininkuose įvyko Lietuvos triatlono taurės finalas: paaiškėjo viso sezono lyderiai

Privalai perskaityti

Šeštadienį Druskininkuose sužibėjo penktasis ir paskutinysis Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas, kuriame dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių. Varžybų finalas atskleidė viso sezono nugalėtojus.

Olimpinėje distancijoje triumfavo Marijus Butrimavičius iš „Trakų triatlono būrelis“ komandos su rezultatu 2 val. 1 min. 24 sek. Tai buvo jo ketvirta pergalė šio sezono LTT serijoje. M. Butrimavičius laukia svarbi pasaulio „IronMan“ čempionato kova Nicoje, Prancūzijoje.

M. Butrimavičių sekė Mantas Jablonskis (2:05.04) ir Povilas Pečiukonis (2:06.14,1) užėmę antrąją ir trečiąją vietas. Bendroje įskaitoje Marijus surinko 4025 taškus, lenkdamas P. Pečiukonį (3790 tšk.) ir M. Jablonskį (3774 tšk.).

Tarp moterų šį kartą triumfavo Sigita Šidlauskienė iš „TRItonas“ komandos, nustumdama Viktoriją Kalvelytę ir Rūtą Cimarmanaitę.

Bendroje įskaitoje: Rūta Cimarmanaitė su 2900 taškų tapo LTT čempione, šalia jos pakyloje liko S. Šidlauskienė (2882 tšk.) ir Eglė Ragaišytė (2860 tšk.).

Sprinto distancijoje pergalę iškovojo Erikas Aukštikalnis ir Vilgustė Gustaitytė. Nors šioje distancijoje trečia vieta atiteko neįgaliam triatlonininkui Ernestui Česoniui, bendroje LTT sprinto įskaitoje triumfavo E. Aukštikalnis ir Orinta Mauraitė.

Jauniausiems sportininkams buvo skirtos „Tri-Fun“ ir „Splash & Run” rungtys. Deividas Kazlauskas ir Emilija Vasiljevaitė triumfavo „Tri-Fun“ serijoje.

Klubų įskaitoje „TRItonas“ laimėjo su 7247 taškais, o „Highpeaks Lietuva“ (5064 tšk.) ir BTT (4377 tšk.) užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

Šių metų LTT seriją sudarė penki etapai, vykę skirtinguose Lietuvos miestuose.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img