2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Lietuvos Įgulos Sekmingai Startavo Pasaulio Irklavimo Čempionate Belgrade

Privalai perskaityti

BELGRADE – Sekmadienį, vykstančiame Belgrade, Serbijos sostinėje, Pasaulio Irklavimo Čempionate sėkmingai startavo keturios Lietuvos įgulos, kurios užsitikrino vietas ketvirtfinaliuose.

Dovydas Nemeravičius triumfavo vyrų vienviečių valčių aštuntajame atrankos plaukime su laiku 6 min. 47,07 sek. Į ketvirtfinalį taip pat žengė antras finišavęs kroatas Damiras Martinas su laiku 6.51,94.

Viktorija Senkutė, dalyvavusi moterų vienviečių valčių trečiajame atrankos plaukime, užėmė antrąją vietą su rezultatu 7.24,08. Tačiau šiame etape pirmavusi australė Tara Rigner finišavo su 7.21,90, o prancūzė Marie Jacquet buvo trečia su 7.28,57.

Vyrų pavienių dviviečių valčių pirmajame atrankos plaukime, Domantas ir Dovydas Stankūnas užėmė trečiąją vietą su laiku 6.37,08, tačiau tai jiems užtikrino vietą ketvirtfinalyje. Greitesni buvo tik šveicarų ir Naujosios Zelandijos duetai.

Tuo tarpu Žygimantas Gališanskis ir Povilas Stankūnas vyrų porinių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime finišavo trečiai su rezultatu 6.16,48.

Reikia pabrėžti, kad šiame čempionate taip pat vyksta kova dėl kelialapių į būsimąsias Paryžiaus olimpines žaidynes. Lietuvą šiame svarbiame renginyje atstovauja septynios įgulos.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img