2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos derbį laimėję tinklininkai A. Rumševičius ir T. Staševičius „Futures“ turnyre Lenkijoje liko ketvirti

Privalai perskaityti

Varšuvoje (Lenkija) surengtame „Beach Pro Tour Futures“ serijos vyrų paplūdimio tinklinio turnyre lietuviai Arnas Rumševičius ir Tomas Staševičius užėmė ketvirtąją vietą, o Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius – penktąją.

Grupės etapą sėkmingiau pradėjo Lietuvos vicečempionai A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius. Jie B grupėje nugalėjo Lenkijos ir Ukrainos poras bei užėmė pirmąją vietą, taip iškart patekdami į ketvirtfinalį.

A. Rumševičius ir T. Staševičius laimėjo C grupės pusfinalį prieš varžovus iš Norvegijos, bet finale 0-2 (12:21, 18:21) nusileido latviams Ardžiui Bedričiui ir Arturui Rinkevičiui. Dėl to lietuviams teko atkrintamąsias varžybas pradėti nuo pirmojo rato.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate A. Rumševičius ir T. Staševičius 2-1 (14:21, 21:12, 15:10) nugalėjo čekus Jakubą Valą ir Adamą Stočeką bei pateko į ketvirtfinalį.

Kovoti dėl vietos pusfinalyje Lietuvos sportininkams teko tarpusavyje. Šįkart lietuviškame derbyje A. Rumševičius ir T. Staševičius per 31 min. 2-0 (21:12, 21:15) įrodė pranašumą prieš A. Vasiljevą ir R. Juchnevičių.

Visgi iki medalių A. Rumševičiui ir T. Staševičiui pritrūko bent vienos pergalės. Pusfinalyje jie 0-2 (12:21, 15:21) dar sykį pralaimėjo latviams A. Bedričiui ir A. Rinkevičiui, o mažajame finale 0-2 (18:21, 15:21) neatsilaikė prieš suomius Santerį Sireną ir Jyrki Nurmineną.

Nepavyko turnyre triumfuoti ir latviams. A. Bedritis su A. Rinkevičiumi finale 1-2 (21:13, 15:21, 10:15) nusileido favoritams norvegams Markusui Moliui ir Jo Gladsoy‘ui Sundei.

A. Rumševičius ir T. Staševičius šiame turnyre pelnė 280, o A. Vasiljevas ir R. Juchnevičius – 240 pasaulio reitingo taškų.

Kvalifikacijos barjero šiame turnyre neįveikė Karolis Palubinskas ir Mantas Donėla.

Turnyro prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img