2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos kurčiųjų orientavimosi sportininkai triumfavo Švedijoje

Privalai perskaityti

Pirmadienį Švedijoje pasibaigęs pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas buvo sėkmingas Lietuvos sportininkams – iš Skandinavijos mūsų rinktinė grįžta su šešiais medaliais.

Naudodamasis erdviomis ir iššūkius teikiančiomis švediškomis miško trasomis, vyrų estafetės komanda, sudaryta iš Manto Volungevičiaus, Mikalojaus Makutėno ir Roko Koveckio, iškovojo sidabrą. Estafetės varžybose triumfavo Ukraina, o trečiąją vietą užėmė šeimininkai – švedai.

Mūsų šalies moterų estafetės trijulė, sudaryta iš Adrijos Atgalainės, Juditos Volungevičienės ir Gedvilės Diržiūtės, užėmė trečiąją vietą. Čia taip pat Ukrainos sportininkės buvo pirmosios, o antrosios – Suomijos atstovės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė Rokas Koveckis, jis iškovojo sidabrą ilgosios trasos varžybose, bronzą vidutinės trasos rungtyje ir dar kartu su Gedvile Diržiute ir Manto Volungevičiumi bei Mikalojumi Makutėnu užėmė antrąją vietą mišrių porų (1+1) sprinto ir komandų estafetėse.

Moterų grupėje Gedvilė Diržiūtė be bronzos estafetėse užėmė trečiąją vietą sprinto rungtyje ir antrąją vietą kartu su R. Koveckiu mišrių porų (1+1) sprinto estafetėje.

Lietuva pasiuntė stiprią komandą ir tai atsipirko, kai sportininkai į šalį sugrįžo su tšešiais medaliais. Tai yra puikus pasiekimas ir pavyzdys, ką mūsų sportininkai gali pasiekti tarptautinėje arenoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img