2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

Pasikeitė pirmųjų „Žalgirio“ kontrolinių rungtynių varžovas ir data

Privalai perskaityti

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai anksčiau nei planuota sužais pirmąsias draugiškas rungtynes. Jos įvyks penktadienį, rugsėjo 8 d. 13.00 val., o šį mačą tiesiogiai transliuos „Žalgiris Insider“.

Kauniečiai šeštadienį turėjo rungtyniauti su Londono „Lions“ ekipa, tačiau varžovams pranešus, kad jie nebekeliaus į Lietuvą, žalgiriečiams skubiai teko ieškotis kito varžovo.

Lietuvos čempionams sutiko pagelbėti į Kauną atvyksianti Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipa.

„Žalgiriui“ tai bus pirmasis kontrolinis mačas, o panevėžiečiai jau buvo sužaidę lygiosiomis su Liublino „Start“ (86:86) ir įveikę Mažeikių „M Basket-Delamode“ (79:68) bei Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (92:88) komandas.

„Žalgirio“ ir „7bet-Lietkabelio“ susitikimą tiesiogiai galės stebėti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai. Rungtynes komentuos krepšinio komentatorius Rytis Kazlauskas.

Nors rungtynės vyks už uždarų durų, jas gyvai galės stebėti ir du „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai, tapę laimingaisiais „Žalgirio“ skelbtame konkurse. Edvinas Vizbickas ir Sigita Papievienė į rungtynes galės pasikviesti po draugą ir bus vieninteliai žalgiriečius gyvai palaikysiantys aistruoliai.

Antrosios draugiškos rungtynės „Žalgirio“ laukia rugsėjo 13 d. 14.30 val., kai į Kauną atvyks Rygos VEF ekipa. Šias rungtynes taip pat tiesiogiai transliuos „Žalgiris Insider“, o gyvai jas galės stebėti burtų keliu laimėtojais išrinkti Rokas Vasiliūnas ir Zita Žąsytienė.

Stebėti draugiškas rungtynes galima tapus „Žalgiris Insider“ prenumeratoriumi svetainėje insider.zalgiris.lt arba atsisiuntus „Žalgirio“ mobiliąją programėlę per „App Store“ arba „Google Play“.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img