2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Paaiškėjo LFF taurės pusfinalio data ir kiti pokyčiai „Kauno Žalgirio“ tvarkaraštyje 

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia LFF taurės pusfinalio rungtynės su Futbolo Akademija „Šiauliai“, o dėl šios dvikovos ir paankstintos LFF taurės finalo datos komandos tvarkaraštyje atsirado ir daugiau pokyčių.

LFF taurės pusfinalio rungtynes Šiauliuose Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai žais iškart po rinktinių pertraukos – rugsėjo 17 d., 16 valandą. Pergalės atveju LFF taurės finalas Dariaus ir Girėno stadione žaliai baltų lauktų spalio 1 d.

Dėl LFF taurės pusfinalio rungtynių, pasikeitė vieno „Optibet A lygos“ susitikimo data ir laikas. 30-ojo turo rungtynės „Kauno Žalgiris“ – „Panevėžys“, Kaune turėjusios vykti rugsėjo 16 d., yra nukeltos į spalio 25 d.

Taip pat paaiškėjo ir nukeltų „Optibet A lygos“ 18-ojo turo rungtynių „Kauno Žalgiris“ – „Hegelmann“ data ir laikas. Ši dvikova Dariaus ir Girėno stadione įvyks spalio 29 d., 15 val.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img