2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Pasaulio irklavimo čempionatas Belgrade: Lietuvos atstovai kovoja dėl vietų Paryžiaus olimpiadoje

Privalai perskaityti

Belgrade, Serbija – Pasaulio irklavimo čempionato metu Lietuvos atstovai tęsia sėkmingus pasirodymus. Vyrų vienviečių valčių ketvirtfinalyje Dovydas Nemeravičius finišavo antras su rezultatu 7 min. 18,26 sek. ir kvalifikavosi į pusfinalį. Nugalėtojas šioje rungtyje – danas Sverri Nielsen (7.16,59), taip pat pusfinalio bilietą iškovojo italas Davide Mumolo (7.19,48).

Moterų kategorijoje Viktorija Senkutė finišavo antrąją ketvirtfinalyje su laiku 7.57,48. Šioje rungtyje pirmauja Naujosios Zelandijos atstovė Emma Twigg (7.52,44), o trečia – vokietė Alexandra Foester (7.58,16).

Vis dėlto, ne visi Lietuvos atstovai šįkart pasisekė. Dviviečių valčių kategorijoje Domantas Stankūnas ir Dovydas Stankūnas nekvalifikavosi į pagrindinį pusfinalį, finišuodami ketvirti su laiku 7.05,80. Vyrų porinių dviviečių valčių plaukime Žygimantas Gališanskis ir Povilas Stankūnas buvo penkti (6.57,84).

Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė bei Ieva Adomavičiūtė ir Kamilė Kralikaitė jau anksčiau užsitikrino savo vietas pusfinaliuose, rodydami stiprius pasirodymus.

Kovos dėl aukščiausių vietų ir Paryžiaus olimpiados kelialapių tęsiasi.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img