2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Pirmajame „Žalgirio“ jėgų patikrinime – ilgai lauktas K.Evanso sugrįžimas ant parketo

Privalai perskaityti

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį nuo 13 val. žais pirmąsias ikisezonines rungtynes su Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubu. Dvikovoje ant parketo po 8 mėnesių pertraukos su žaliai baltais marškinėliais turėtų pasirodyti ir amerikietis Keenanas Evansas.

Rungtynėse, kurias tiesiogiai bus transliuojamos „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams, „Žalgiriui“ vadovaus Kazį Maksvytį pavaduojantys Tautvydas Sabonis ir Gintaras Krapikas. Specialistai į rotaciją jau galės įtraukti ir K.Evansą, kuris atsigavo po sausio mėnesį Eurolygos rungtynėse patirtos Achilo sausgyslės traumos.

Su „Žalgirio“ marškinėliais pirmą kartą pasirodys komandos naujokai – Nazas Mitrou-Longas, Brady Manekas ir Danielius Lavrinovičius. Komandai susitikime padės ir praėjusį sezoną žaidę krepšininkai: kapitonas Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Arnas Butkevičius, Laurynas Birutis, Dovydas Giedraitis ir Kevarriusas Hayesas.

Komandos sudėtyje bus ir „Žalgirio“ dublerių komandos žaidėjai: Dovydas Butka, Nedas Montvila ir Mantas Laurenčikas.

Susitikimą su Panevėžio klubu žalgiriečiai žais už uždarų durų, o komandos rungtynes išvys tik stebintieji transliaciją „Žalgiris Insider“ platformoje. Joje bus transliuojamos ir antrosios „Žalgirio“ ikisezoninės rungtynės – rugsėjo 13 d.,  trečiadienį, nuo 14.30 val. su Rygos VEF klubu.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img