2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Matteo Berrettini – skausmas ir iššūkiai „US Open“ turnyre

Privalai perskaityti

Niujorko prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyre visų dėmesį nukreipė dramatiškas įvykis ant korto. Italijos tenisininkas Matteo Berrettini (ATP-36), kuris šį sezoną jau išgyveno daugybę iššūkių tiek dėl traumų, tiek dėl asmeninio gyvenimo, privalėjo pasitraukti neužbaigęs žaidimo.

Kovoje su prancūzu Arthuro Rinderknecho (ATP-73), esant 4:6, 3:5 rezultatui, M. Berrettini pasisuko čiurną. Italas negalėjo tęsti žaidimo ir kelias minutes rėkė iš skausmo. Jo varžovas A. Rinderknechas ir medikai nedelsdami puolė jam į pagalbą. Situacija tapo dar labiau emocionali, kai į kortą įžengė M. Berrettini tėvas, bandydamas nuraminti sūnų. Turnyro dalyvis kortą paliko vežimėlyje, sulaukęs sirgalių užuojautos ir plojimų.

Po traumos atlikti tyrimai parodė raiščio plyšimą. Berrettini socialinėje erdvėje išsakė: „Jausmai dvejopi. Viena vertus, čiurna nebuvo pažeista taip stipriai, kaip bijojau. Deja, negalėsiu žaisti mažiausiai pusantro mėnesio.“ Turnyras Šanchajuje baigiasi spalio 15 d., tad galimybė sugrįžti į kortą po jo yra atverta.

Berrettini, kuris pernai jau buvo pakilęs iki 6-os vietos ATP vienetų reitinge, šiemet susidūrė su didelėmis kritikos bangomis. Italijos teniso legenda Nicola Pietrangeli kritikavo jį už per didelį dėmesį „Hugo Boss“ drabužių linijai, o teniso fanai kritikavo dėl santykių su Melissą Satta.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img