2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Maxas Verstappenas Laimi Moncoje ir Pagerina F1 Rekordą

Privalai perskaityti

Sekmadienį, Italijos Moncos trasoje vykusiose „Formulės 1“ lenktynėse, „Red Bull“ komandos lyderis olandas Maxas Verstappenas pasiekė neįtikėtiną pergalę. Jis laimėjo dešimtąsias lenktynes iš eilės ir taip pagerino anksčiau vokiečio Sebastiano Vetteliui priklausiusį visų laikų rekordą.

Nors M.Verstappeno tempas paskutinėse lenktynių minutėse sumažėjo nuo 335 km/val. iki 325 km/val., jis vis tiek pasiekė finišo liniją pirmas. Pasak jo, sumažinti tempą priverčiau komandos nurodymai, nors jis nežinojo konkretžios priežasties: „Likus keletui ratų turėjau drastiškai sumažinti tempą, kad pasiekčiau finišą“, – sakė M.Verstappenas.

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris atskleidė, kad šio sprendimo priežastis buvo nerimas dėl bolido temperatūros. „Buvo labai karšta, ir mes nenorėjome rizikuoti“, – paaiškino jis. Be to, susirūpinimą kėlė ir tai, kad „AlphaTauri“ komandos japonas Yuki Tsunoda patyrė bolido gedimą apšilimo metu.

Reikia paminėti, kad ši pergalė ne tik įtvirtino M.Verstappeno vardą tarp F1 legendų, bet ir patvirtino „Red Bull“ komandos dominavimą šiame sezone.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img