2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Paige Spiranac žavi gerbėjus savo nuotraukomis, tačiau juos labiau domina tai, ką pastebėjo ant jos krepšio

Privalai perskaityti

Golfo influencerė Paige Spiranac sužavėjo savo savo sekėjus naujausiu Instagram įrašu, tačiau jos gerbėjai dar labiau domisi tuo, ką pastebėjo išspausdintą ant jos rankinės.

Ji gali pasigirti stulbinančiais 3,9 milijono sekėjų „Instagram“ tinkle, kur ji nuolat dalijasi nuotraukomis golfo aikštyne. Šį kartą ji stebino juos žemo kirpimo palaidine ir baltu sijonu. Tačiau gerbėjus nustebino ne tik jos apranga, nes daugelis atkreipė dėmesį į jos rankinę.

Buvusi profesionali golfo žaidėja paskelbė savo golfo krepšio priekinės dalies nuotrauką, kurioje, atrodo, pavaizduotas jos piešinys.

Karikatūra atrodė taip, tarsi Peidžė vilkėtų baltą vientisą aprangą, kojomis apsižergusi golfo krepšį. Animacija filmas buvo užklijuotas ant jos ryškiai rožinio golfo krepšio priekinės kišenės. Gerbėjai pateko į komentarų skiltį po jos įrašu, kad sureaguotų į linksmą nuotrauką.

Vienas iš jų pasakė: „Urm, taip tai piktogramai ant tavo krepšio ir taip abiem šioms nuotraukoms“.

Tuo tarpu kitas pakomentavo: „Nuostabus golfo krepšys!

Kitas komentavo: „Tas golfo krepšys tikrai esi tu!!!“

Išbandžiusi savo jėgas profesionaliame golfe, Paige išgarsėjo socialiniuose tinkluose. Dabar ji yra gerai žinoma influencerė ir savo pasekėjams teikia golfo patarimus bei įžvalgas.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img