2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Rose Namajunas: pergalės siekimas ir finansinės perspektyvos UFC

Privalai perskaityti

Praėjusį savaitgalį Paryžiuje vykusio UFC „Fight Night“ turnyro metu žiūrovai sulaukė nepakartojamo susidūrimo tarp dviejų itin talentingų moterų kovotojų. 31-erių metų lietuvių kilmės amerikietė ir buvusi UFC čempionė Rose Namajunas (12-6) debiutavo naujoje svorio kategorijoje. Tačiau po 15 minučių kovos, ji turėjo pripažinti 33-ejų metų prancūzės Manon Fiorot (11-1) pranašumą, su rezultatais 27-30, 28-29 ir 28-29.

Finansinėje srityje R. Namajunas buvo viena iš geriausiai apmokamų kovotojų šiame renginyje, uždirbusi iš viso 211 tūkst. JAV dolerių, iš kurių 200 tūkst. buvo už dalyvavimą ir 11 tūkst. pagal sutartį su „Venum“. Nepaisant jos puikių pasiekimų, didžiausią honorarą, 411 tūkst. JAV dolerių, gavo pagrindinę vakaro kovą laimėjęs Cirylas Gane‘as.

Renginys buvo finansiškai sėkmingas UFC: „Accor“ arenoje susirinko 15 610 žiūrovų, o bendros pajamos sudarė 4 mln. JAV dolerių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img