2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

T.Fury ir F.Ngannou pasirengę istoriniam susidūrimui

Privalai perskaityti

Spalio 28-ą dieną pasaulis išvys vieną iš laukiamiausių sporto dvikovų. Buvęs UFC sunkiasvorių čempionas Francisas Ngannou debiutuos profesionalioje bokso arenoje prieš šiuo metu dominuojantį WBC sunkiasvorių čempioną Tysoną Fury. Saudo Arabijoje vyksiantis susirėmimas buvo oficialiai paskelbtas per spaudos konferenciją Londone.

Ketvirtadienio konferencijoje abu kovotojai stojo į pirmąją akistatą, kuri tapo įtempta.

Tyson Fury nevengė pabrėžti šios kovos svarbos. Nors šioje dvikovoje nefiguruos WBC titulas, Fury pripažino, kad rizika yra milžiniška. „Jeigu pralaimėsiu MMA kovotojui, negalėsiu parodyti savo veido”, – teigė jis.

Fury negailėjopagyrimų Ngannou adresu, ypač pabrėždamas prancūzo sprendimą palikti UFC: „Jis uždirbs 10 mln. JAV dolerių. Jis taip pat gerai atrodo, man jis patinka.”

Tuo tarpu Ngannou, kuris dažnai pripažįstamas kaip vienas stipriausių smūgių turinčių kovotojų, priminė, kad boksas buvo jo svajonė: „Nuo vaikystės svajojau būti boksininku. Niekas tiksliai nežino, kas nutiks, bet tikrai žinau, kad medžiosiu šio vyruko galvą”.

Kol kovos dalyviai pasidalija savo mintimis ir prognozėmis, pasaulis kantriai laukia Spalio 28-osios, kai šie du gigantai susidurs ringe.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img