2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

„Kauno Žalgirio“ futsal ekipa komplektaciją užbaigė su dar vienu brazilu 

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda užbaigė artėjančio sezono komplektaciją ir pristato dar vieną ekipos naujoką. Naujame sezone komandos marškinėlius vilkės dar vienas žaidėjas iš Brazilijos – Vinicius Carvalho.

„Esu labai laimingas tapęs „Kauno Žalgirio“ futsal klubo dalimi. Prisijungti prie ekipos, kuri žaidžia Čempionų lygoje yra mano išsipildžiusi svajonė“, – kalbėjo Vinicius.

24-erių brazilas iki šiol žaidė gimtojoje Brazilijoje. Čia Vinicius kelerius metus vilkėjo „Assoeva“ futsal ekipos marškinėlius, o vėliau atstovavo „Ceara“ salės futbolo komandai.

Naujasis žalgirietis pasakojo, kad prisijungęs prie komandos nori pasisemti patirties iš „Kauno Žalgirio“ žaidėjų, pagerinti savo žaidimo techniką ir taip padėti ekipai pasiekti savo užsibrėžtus sezono tikslus.

„Jaučiuosi motyvuotas dėl šių naujų iššūkių savo gyvenime. Mano lūkesčiai šioje komandoje yra labai dideli. Šio sezono metu stengsiuosi tobulėti kaip žaidėjas ir padėti žalgiriečiams apginti visus turimus titulus bei pasiekti geriausių rezultatų UEFA Futsal Čempionų lygoje“, – pasakojo komandos naujokas.

Vinicius komandoje vilkės 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius ir debiutuoti galės jau rugsėjo 10-osios kontrolinėse rungtynėse su „Riga“ iš Latvijos.

Rungtynės Kauno sporto halėje prasidės 19 valandą, o įėjimas į jas yra nemokamas.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img