2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

Lietuvos Buriavimo Čempionatą Nidoje aštuntą kartą laimėjo Viktorija Andrulytė

Privalai perskaityti

Šį savaitgalį Nidoje sužibo olimpietė Viktorija Andrulytė, kuri triumfavo Lietuvos suaugusiųjų ir jaunių ILCA6 jachtų klasės buriavimo čempionate. Andrulytės pirmenybės Lietuvoje tęsiasi jau aštuonerius metus, su viena išimtimi 2018 m., kai ji dalyvavo pasaulio taurės regatoje Japonijoje.

Čempionate kovėsi 119 buriuotojų, kurie varžėsi 7 skirtingose jachtų klasėse. ILCA6 klasėje dalyvavo sportininkai nuo 14 iki 56 metų. Pirmosios dvi čempionato dienos buvo išbandymas dėl silpno vėjo, bet organizatoriai pasirūpino, kad visi suplanuoti plaukimai būtų įvykdyti. Sekmadienio vėjas padėjo sportininkams užbaigti dar du plaukimus, iš kurių Viktorija šešiuose iš aštuonių buvo pirma.

„Tokioje vėjo sąlygoje viskas priklauso nuo įgūdžių”, – sakė olimpietė, kuriai čempionate sekėsi puikiai. Andrulytė taip pat pažymėjo, kad Lietuvos olimpiniam buriavimui daugiausia prisideda moterys ir išreiškė viltį dėl jaunų talentų Lėjos Savickaitės bei Emos Kuodytės ateities.

Po šių varžybų, Viktorija skrenda į Kanarų salų treniruočių stovyklą, siekdama vienos iš kelialapių į Paryžiaus olimpiadą. Čempionatai Argentinoje, Atėnuose ir Prancūzijoje bus lemiami jos kelio į Paryžių etapai.

Viktorijos dedikacija sportui ir jos ateities siekiai rodo, kodėl ji yra viena iš šiuo metu geriausių Lietuvos sportininkių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img