2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Varšuvoje – permainingas Lietuvos paplūdimio tinklininkių startas

Privalai perskaityti

Penktadienį dvi Lietuvos moterų komandos startavo Varšuvoje (Lenkija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre.

Seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės bei Ievos Dumbauskaitės ir Skalvės Križanauskaitės duetas pateko į tą pačią B grupę, tačiau tarpusavio akistatos išvengė.

Grupės pusfinalyje Grudzinskaičių pora po labai atkaklios kovos 2-1 (11:21, 22:20, 15:12) palaužė lenkes Patrycją Jundzill ir Kingą Legietą, o I. Dumbauskaitė ir S. Križanauskaitė 0-2 (16:21, 14:21) turėjo pripažinti ukrainiečių Innos Machno ir Sofijos Rylovos pranašumą.

Po kelių valandų Grudzinskaitės su Ukrainos duetu kovojo dėl pirmosios vietos grupėje bei tiesioginio kelialapio į ketvirtfinalį. Deja, bet po atkaklios kovos 2-1 (22:20, 17:21, 15:11) pergalę šventė ukrainietės.

Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės atkrintamąsias varžybas pradės nuo pirmojo rato.

I. Dumbauskaitė ir S. Križanauskaitė dėl trečios vietos grupėje bei paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas su lenkėmis P. Jundzill ir K. Legieta žais šeštadienį ryte.

Turnyro Lenkijoje prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img