2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos maratono čempionais tapo Andrius Preibys ir Vilmantė Stašauskaitė

Privalai perskaityti

Sekmadienį, Vilniaus širdyje vyko laukiamas sporto renginys – „Rimi Vilniaus maratonas“, kurio metu buvo išaiškinta, kurie bėgikai taps šių metų Lietuvos maratono čempionais.

Davidas Garskis iš Lenkijos demonstravo nepaprastą greitį ir užėmė pirmąją vietą su laiku 2 val. 25 min. 37,8 sek. Tačiau, nors ir lenkas buvo greičiausias, Lietuvos maratono čempiono vardas taip pat buvo paskelbtas. Andrius Preibys su rezultatu 2:31.15,5 užėmė antrąją bendroje įskaitoje vietą, bet buvo greičiausias tarp lietuvių. Antroji ir trečioji Lietuvos priešakyje buvo Tomui Bizimavičiui ir Modestui Dirsei.

Tarp moterų, Vilmantė Stašauskaitė ne tik buvo greičiausia, bet ir tapo Lietuvos čempione su laiku 2:47.27,5. Inga Bartkė ir Gitana Akmanavičiūtė buvo už jos.

Daugiau emocijų renginiui pridėjo tituluota maratonininkė Diana Lobačevskė, kuri skelbė apie savo sporto karjeros pabaigą. Jos pasiekimai – daugkartinės Vilniaus maratono pergalės ir dalyvavimas dvejose olimpiniuose žaidynėse. Tačiau, sportininkė neplanuoja išeiti iš sporto visiškai – ji žada toliau dirbti bėgimo trenere ir kviečia visus į Vingio parką.

Pusmaratonio bėgimo pergalę šiame renginyje šventė latvis Dmitrijus Serjoginis ir lietuvė Loreta Kančytė.

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img