2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Sean Stricklandas Nustebina Pasaulį: UFC Divizionas Įgauna Naują Čempioną ir Ateities Perspektyvas

Privalai perskaityti

Praėjusį sekmadienį, Sidnėjuje vykusiame „UFC 293“ turnyre, vienas ryškiausių UFC kovotojų nigerietis Israelis Adesanya prarado čempiono diržą antrą kartą savo karjeroje. Nugalėtoju tapo 32 metų Seanas Stricklandas, kuris po kovos pripažino, kad buvo nustebintas, kaip lengvai viskas vyko.

„Man atrodo, kad Adesanya net nesistengė“, – sakė S. Stricklandas. Jam neprireikė pasinaudoti net savo džiudžitsu įgūdžiais, nors ruošdamasis kovai su treneriu Ericu Nicksicku, jis manė, kad tai bus pagrindinis jo taktikos elementas. „Žaidimo planas buvo imtynės, tam ruošėmės visą stovyklą, bet kai esi autistas, tiesiog darai tai, ką darai“, – pridūrė S. Stricklandas.

Pasirodo, UFC prezidentas Dana White jau galvoja apie neatidėliotiną revanšą tarp šių kovotojų. Tačiau buvęs UFC čempionas ir ekspertas Danielis Cormier nesutinka: „Divizionas turi judėti į priekį“. Cormier pabrėžia, kad nors Adesanya yra puikus kovotojas, yra daugybė kitų potencialių varžovų, kurie taip pat verti čempiono diržo.

„S. Stricklandas dabar atveria daugybę naujų kovų galimybių. Jaredas Cannonier taip pat čia yra ir turi pergalę prieš Stricklandą. Tačiau manau, kad kitas bus D. Du Plessisas, nebent Ch. Čimajevas visiškai nušluos P. Costą“, – samprotavo D. Cormier.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img