2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Bushido SWAT’90“ grįžta į Vilnių

Privalai perskaityti

Bushido SWAT turnyras sugrįžta į Vilnių. Jau greitai, š.m. rugsėjo 30 d. „Bushido SWAT’90“ Vilniuje, „Legendos Klube“. 

Nėra nei vieno žinomo lietuvio kovotojo, kuris nebūtų savo įspūdingos sportinės karjeros pradėjęs nuo „Bushido SWAT“ turnyrų. Tomas Pakutinskas, Marius Žaromskis, Ignas Barysas, Darius Skliaudys, Nauris ir Herkus  Lukošiūnai, Henrikas Vikšraitis, Remigijus Morkevičius, Julija Stoliarenko, Ernesta Kareckaitė ir daugelis kitų, dabar ar praeityje visame pasaulyje garsinančių Lietuvą, pirmuosius savo žingsnius koviniame sporte žengė būtent čia. Tai išskirtinė jaunų, talentingų kovotojų galimybė tapti didžiųjų turnyrų dalimi.  

„Bushido SWAT“ yra platforma, atverianti duris į didžiuosius „KOK“ ir „MMA Bushido“ projektus. Būtent šiame turnyre kovotojai gali save išbandyti susitikdami ringe pagal mėgėjų taisykles, dėvėdami visas sportines apsaugas (K-1, MMA, Bushido ZST, graplingas). 

Turnyruose vyksta ne tik atrankinės kovos, patirties pasisemti, bei pasitikrinti savo sportinę formą užsiregistruoja ir gerai žinomi sportininkai. Šiame turnyre galėsime išvysti ir puikiai žinomus veidus iš stipriausių Lietuvos kovos menų klubų, tokių kaip: “Fighters Land”, “Dainralfas”, „Grecicho Fight Team”, “Sparta Gym”,”Rings”, “Tora”,”Arėjas”, „Faiteris“, “Roninas” ir daugelio kitų.

Dalyvauti artėjančiame turnyre jau užsiregistravo sportininkai iš Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, bei Lietuvos sporto padangėje puikiai pažįstami vardai kaip Mantas Rimša, Deividas Žamba, Linas Pocevičius, Naglis Tamaševičius, Benas Šorochovas, Ignas Pauliukevičius ir kiti.

Jei turi svajonę – neprarask savo šanso, registruokis dalyvauti ir drąsiai siek savo tikslo.

O visus kovos menų sirgalius kviečiame atvykti pasisemti įkvėpimo ir gerų emocijų į Vilniaus „Legendos Klubą“, bei palaikyti Lietuvos kovotojų. 

Tiems, kurie negalės atvykti į Vilnių, turnyrą bus galima stebėti gyvai per „Go3/PRIME FIGHT HD“ kanalą.

Daugiau informacijos: www.bushido.lt.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img