2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Europos Galiūnų Taurės Varžybos Panevėžyje

Privalai perskaityti

Sekmadienį Panevėžyje įvyko įspūdingos Europos galiūnų taurės varžybos, kuriose pirmavimą iškovojo Lietuvos atstovas Modestas Struckus. Jis per šešias rungtis surinko solidžius 46 taškus.

M. Struckus ne tik du kartus laimėjo, bet ir trijose rungtynėse pateko į ketvertuką. Antrąją vietą su 42,5 taško užėmė latvis Didzis Zarinis. Trečioje vietoje finišavo švedas Cimas Johanssonas su 39 taškais. Tuo tarpu ketvirtas liko Audrius Jokūbaitis, kuris surinko 39 taškus, o penktąją – Tomas Šliūpas su 35,5 taško.

Varžybose dalyvavo dešimt galiūnų iš įvairių šalių: Lietuvos, Latvijos, Ispanijos, Rumunijos, Švedijos ir Ukrainos. Sportininkai varžėsi įvairiose rungtyse, įskaitant traktoriaus tempimą, rąsto kėlimą, svarmens nešimą tarp kojų, padangos vertimą, maišo užmetimą ant peties bei naščių nešimą.

Šie rezultatai dar kartą parodo, kad Europoje turime daug talentingų galiūnų, kurie yra pasirengę demonstruoti savo jėgas ir įgūdžius. Panevėžys tapo puikia vieta šioms varžyboms, o žiūrovai galėjo mėgautis įspūdingais sportininkų pasirodymais.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img