2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

„Perlas Go Rally Daugai 2023“: Įspūdingas Mini Ralio Čempionato Etapas Alytaus Apylinkėse

Privalai perskaityti

Jau šį šeštadienį Alytaus apylinkėse, Daugų ir Alovės seniūnijose, startuos penktasis Lietuvos automobilių Mini ralio čempionato etapas „Perlas Go Rally Daugai 2023“. Šį prestižinį renginį organizuoja žinoma „Marimotors Racing“ ekipa.

Iki ralio starto likus vos kelioms dienoms, organizatoriai skelbia starto tvarką. Pirmąją poziciją užims Klaudo Bučinsko ir Igno Benoto duetas, vairuosiantis BMW markės automobilį. Antrąją vietą užima Beno Stumskio ir Arnoldo Bujoko komanda su „Subaru Impreza“. Seka Tomo Žekonio ir Evaldo Kvederio tandemas su „Mitsubishi Lancer EVO“, o ketvirtąją vietą užims Tadas Gombrevičius ir Donatas Klimkevičius, lenktyniaujantys su „Mitsubishi Lancer EVO“. Penktąją starto poziciją laikys Liudas Šimkus ir Giedrius Kinderis, kurie dalyvaus „Subaru Impreza“ automobiliu.

Viso renginio metu varžybose dalyviams teks įveikti aštuonis greičio ruožus ir beveik 27 intensyvius „sportinius“ kilometrus per Alovės ir Daugų apylinkes. Alytaus rajone „Marimotors Racing“ jau 2019 metais pradėjo žvyrinių Mini ralio etapų tradiciją, kurios esmė – varžybos ant žvyro. Šį kartą tradiciją atnaujino ir vietos valdžia, suteikusi leidimą rengti šį ralį.

Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė pabrėžia, kad tokie renginiai didina Dzūkijos krašto žinomumą ir skatina vietos verslą: „Mūsų rajonas turėtų būti atviras visiems renginiams. Nors gyventojai gali patirti laikinus nepatogumus dėl uždarytų kelių, manau, kad šis renginys sukurs daug gerų emocijų. Alytaus kraštas garsėja savo kraštovaizdžiu, ežerais ir kitomis lankytinomis vietomis. Tikime, kad šio ralio žiūrovai ir dalyviai sugrįš čia atostogauti.“

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img