2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

C. Ronaldo įvertintas prasčiausiai per 16 metų

Privalai perskaityti

Artėjant 2023 metų populiarumo viršūnėms EA Sports kompiuterinio futbolo žaidimo išleidimui, paskelbti nauji žaidimo futbolininkų reitingai, kurie pateikė keletą įdomių pokyčių. Vienas iš jų yra tai, kad Cristiano Ronaldo, kuris daugelį metų buvo vienas iš geriausiai įvertintų futbolininkų, šiemet sumažino savo reitingą.

C. Ronaldo, kuris neseniai persikėlė žaisti į Saudo Arabiją, susilaukė reitingo nuosmukio nuo 90 iki 86. Tai yra žemiausias jo reitingas per pastaruosius 16 metų. Dėl šio nuosmukio jis užleido vietą ne tik kitiems Europos futbolininkams, bet ir dviem Saudo Arabijoje žaidžiantiems futbolininkams: Karimui Benzemai su 90 reitingu ir Neymarui su 89 reitingu.

Tuo tarpu geriausiai įvertinti žaidėjai naujame EA Sports žaidime yra Kylianas Mbappe, Kevinas De Bruyne, Erlingas Haalandas ir Alexia Putellas, kuriems visiems suteiktas 91 reitingas. Kita vertus, Lionelis Messi, kuris šią vasarą persikėlė žaisti į JAV, gavo 90 reitingą, kuris yra vienu mažesnis nei praėjusiais metais.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img