2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Conor McGregor pasirengęs sugrįžti į oktagoną po ilgos pertraukos

Privalai perskaityti

Conor McGregor naujausios treniruočių nuotraukos įtikino jo didžiulę fanų armiją, kad jis nesunkiai nugalės Michael Chandler.

McGregor, žinomas visame pasaulyje, bus pasveikintas grįžęs į oktagoną po ilgos pertraukos nuo nesėkmingos trilogijos kovos su Dustin Poirier.

Kovos data dar nebuvo oficialiai paskelbta, tačiau atrodo, kad McGregor pastarosiomis savaitėmis intensyviai treniruojasi.

Pirmasis UFC dviejų svorio kategorijų čempionas neseniai savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotraukomis iš intensyvios treniruočių sesijos su ilgalaikiu treneriu Owen Roddy SBG Charlestown.

35 metų McGregor atrodė liesas ir ryškus, kas paskatino kai kuriuos jo sekėjus manyti, kad jis lengvai įveiks Chandler. Vienas iš 42 milijonų jo sekėjų komentavo: „Tu sunaikinsi Chandler”. Kitas pridūrė: „Šoksi virš Michaelio galvos.”

Jis ilgą laiką nekovojo oktagone, kadangi prieš daugiau nei du metus patyrė baisų kojos lūžį kovodamas su seniai žinomu varžovu Poirier.

Tačiau po ilgos ir kruopščios reabilitacijos vėl yra pasirengęs kovoti.

McGregor sugrįžimo kovos datos skelbimas vėluoja dėl to, kad jis vis dar nėra JAV antidopingo agentūros testavimo sąraše. McGregor atšaukė save iš šio sąrašo per atsigavimo laikotarpį, o UFC politika reikalauja, kad grįžtantys kovotojai būtų prieinami testavimui bent šešis mėnesius prieš kovą.

Jo kova su Chandler buvo suplanuota gruodžio 16 d., tačiau McGregor praleido terminą grįžti į minėtąją sąrašą. Nepaisant to, McGregor vis dar gali grįžti metų pabaigoje, jei organizacija nuspręstų suteikti jam išimtį iš šešių mėnesių taisyklės, ką ji gali padaryti „išimtinėmis aplinkybėmis“.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img