2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Marquez brolių kova: nuo pasaulio čempiono titulo iki sunkių nelaimių

Privalai perskaityti

MotoGP pasaulyje vyksta įdomi brolių kova.

Marc Marquez, 8 kartus tapęs pasaulio čempionu, yra vadinamas „MotoGP Senna”. Jis 2013 m., būdamas vos 20 metų, tapo jauniausiu MotoGP čempionu. Tačiau 2020 m. jis patyrė baisią nelaimę, kurios dėka nerungtyniavo net kelis metus. Po traumos jis sugrįžo į varžybas, tačiau rezultatai nebuvo tokie, kokių jis tikėjosi.

Jo jaunesnis brolis Alex Marquez, kuris 2019 m. laimėjo Moto2 čempionatą, šiuo metu lenkia Marcą ir yra 9-oje vietoje bendroje čempionato lentelėje.

Kalbėdamasis su mumis, Alex pripažino, kad konkurencija su broliu labai padėjo jo karjeroje: „Lyginausi su juo, kai buvau jaunesnis. Vėliau pradėjau sekti jo pavyzdžiu.”

Marc patyrė kelias sunkias avarijas, kurios paveikė jo karjerą. Po vienos jų jis net galvojo apie pasitraukimą iš sporto. Tačiau, nepaisant visų sunkumų, jo aistra MotoGP neblėsta.

Abu broliai nuo 2012 m. yra Estrella Galicia komandos nariai ir jie abu pripažįsta, koks svarbus šis ryšys jiems yra.

Marc sako: „Tai yra ilgalaikis ryšys, tai labai smagu matyti, kaip kartu augame.” Alex priduria: „Jie daug investavo į mane, tai labai svarbu.”

Nors Marquezų brolių kelionės MotoGP pasaulyje yra pilnos aukštumų ir žemumų, jų ryšys ir abipusė parama yra tai, kas juos vienija.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img