2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Megan Lucky: nuo teniso stebėtojos iki „alaus merginos” amerikietiškame futbole

Privalai perskaityti

Megan Lucky, geriau žinoma kaip „alaus mergina”, neseniai išgarsėjo dėl savo įspūdingo gebėjimo per trumpą laiką išgerti pintą alaus. Ji savo talentą demonstravo 2021 ir 2022 metų „US Open” teniso turnyruose.

Nors tenisas buvo M.Lucky pagrindinė aistra, dabar ji pradėjo lankytis ir amerikietiško futbolo rungtynėse. Ji neseniai stebėjo Niujorko „Jets” ir Bafalo „Bills” mačą, kurį „Jets” laimėjo 22:16. „Alaus mergina” džiaugėsi ne tik komandos pergale, bet ir savo pačios pasiekimu alaus gėrimo varžybose. M.Lucky lenkė kur kas didesnių gabaritų varžovą ir tapo greičiausia alaus gerėja.

Nepaisant jos populiarumo „US Open”, teniso turnyras nusprendė neberodyti M.Lucky didžiajame ekrane. Atsakydama į tai, ji pareiškė: „Nežinau priežasčių, jie jomis su manimi nepasidalino, bet man vis tiek buvo labai smagu per ‘US Open’. Žinau, kad visata turi man planą, ir, kaip sakiau anksčiau, ‘alaus mergaitė’ yra mano dalis.”

M.Lucky, turinti 119 tūkst. sekėjų „Instagram”, išlieka optimistiška ir tiki savo kelio unikalumu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img