2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

San Marino GP lenktynėse dominavo tas pats lyderių ketvertas

Privalai perskaityti

Italijoje, Marco Simoncelli vardo trasoje, įvyko 12-asis šio „MotoGP“ sezono etapas – San Marino GP. Įdomu tai, kad tie patys pilotai, kurie šeštadienį dominavo sprinto lenktynėse, sekmadienį užėmė tą pačią poziciją pagrindinėse lenktynėse.

Ispanas Jorge Martinas („Ducati“), startavęs iš „pole“ pozicijos, buvo lenktynių pradžios lyderis. Italas Francesco Bagnaia („Ducati“) aplenkė tautietį Marco Bezzecchi („Ducati“) ir pakilo į antrąją poziciją. Po kelių ratų M.Bezzecchi atsilygino, bet per plačiai įvažiavo į posūkį ir praleido F.Bagnaią. Bradas Binderis („KTM“) iš Pietų Afrikos Respublikos bandė vytis lyderių trejetą, tačiau jo lenktynės nepavyko – jis krito nuo motociklo ir finišavo tik 14-toje vietoje.

J.Martinas išlaikė spaudimą, kurį dėjo F.Bagnaia, ir užtikrintai finišavo pirmoje pozicijoje. M.Bezzecchi buvo antras, o F.Bagnaia užbaigė trečioje vietoje. Ispanas Dani Pedrosa („KTM“) užėmė ketvirtąją vietą.

Šis ketvertas užėmė tą pačią poziciją ir šeštadienį sprinto lenktynėse.

Dabar F.Bagnaios persvara bendroje čempionato įskaitoje yra 283 taškai, sekamas J.Martino (247 taškai) ir M.Bezzecchi (218 taškai).

Kitas „MotoGP“ sezono etapas, Indijos GP, vyks rugsėjo 23-24 dienomis.

spot_img
spot_img
Naujausios

Mykolas Alekna triumfuoja „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“ varžybose

Lietuvos disko metikas Mykolas Alekna laimėjo aukso medalį WA kontinentinio turo bronzinėse varžybose „Johvi 2024 – Heino Lippo Memorial“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img