2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

Pasaulio ekstremalaus bėgimo su kliūtimis čempionato starte trys lietuviai 

Privalai perskaityti

Penktadienį Genke (Belgija) startavo pasaulio ekstremalaus bėgimo su kliūtimis (OCR) čempionatas. Pirmąją dieną būta 3 km trasos su daugiau nei 20 kliūčių. Net 18 lietuvių atstovavo savo šalį įvairiose amžiaus kategorijose.

Rezultatai:

  • 35-39 metų amžiaus grupėje du lietuviai pateko į geriausiųjų dešimtuką. Dainius Liutkus buvo septintas (25:21), o Renaldas Bugys – devintas (26:31). Kategorijos lyderis – lenkas Tomaszas Oslizlo (23:25). Darius Baranauskas finišavo 28-toje vietoje, Titas Vertelka buvo 50-tas, o Simonas Muižė – 53-ias.
  • Vyrų elito grupėje Gian Maria Savani iš Italijos triumfavo (20:33), o Donatas Ivanauskas, atstovaujantis Lietuvai, buvo 62-as (53:31).
  • Moterų 35-39 metų amžiaus grupėje Sandra Liutkė užėmė 12-ąją vietą (38:28), o aukso medalį laimėjo olandė Corien Jansen (29:23).
  • Vyrų 40-44 metų amžiaus grupėje Ramūnas Uikys finišavo šeštoje vietoje (28:37). Čempionu tapo ispanas Azmanas Mesandas Estupinanas. Taip pat šioje grupėje Jurijus Antanavičius buvo 26-as.
  • Moterų 30-34 metų amžiaus grupėje Inga Palaukienė liko 18-a. Tarp vyrų toje pačioje amžiaus kategorijoje, 34-as buvo Zbignevas Nakrevičius.

Varžybose sportininkai turi tik vieną bandymą įveikti kliūtis. Trasoje leidžiama suklysti tik du kartus. Po trečios klaidos dalyvis nebėra klasifikuojamas. Nors daugelis sportininkų sėkmingai įveikė trasą, keli lietuviai, tarp jų Aušrinė Marija Juonytė, Ieva Želvytė, Diana Verikaitė, Jolanta Kozlova, Sergejus Korsun, Sigita Korsun ir Vaidotas Putrius nebaigė varžybų dėl klaidų.

Šeštadienį dėmesys bus sutelktas į 15 km ilgosios trasos varžybas.

Į šį prestižinį pasaulio čempionatą atvyko daugiau nei 1500 sportininkų iš 44 šalių.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

LMRL lyderių ir čempionių dvikova baigėsi lygiosiomis

Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) centrinės 5 turo rungtynės vyko sostinėje. Viena lygos lyderių Vilniaus „Eglė“ namuose priėmė čempionės...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img