2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Daviso taurė: po dviejų dramų argentiniečiai pirmauja prieš lietuvius 2:0

Privalai perskaityti

Argentinos ir Lietuvos vyrų teniso rinktinių dvikova prasidėjo įtempta dvikova tarp Francisco Cerundolo (ATP-21) ir Viliaus Gaubo (ATP-476). Aštuoniolikmetis lietuvis, kuriam tai buvo pirma akistata su ATP pirmo šimtuko žaidėju karjeroje, Argentinos komandos lyderį privertė plušėti iš visų jėgų. Visgi po 2 val. ir 30 min. trukusios dvikovos pergalės šokį Buenos Aires Lauko teniso klube šoko F. Cerundolo, įveikęs V. Gaubą 6:1 6:7(5) 6:2. 

„Pirmame sete buvau įsitempęs, šiek tiek nesusitvarkiau su įtampa. Antrame sete pavyko susikaupti, pradėjau pataikyti daugiau kamuolių, gilesnius. Ėmiau geriau servuoti. Džiaugiuosi, kad pavyko sužaisti prieš tokį gerą žaidėją, laimėti setą. Jaučiau, kad trečiame sete galiu turėti šansą, tačiau ėmė sėsti energija, o paskutinio seto pabaigoje pradėjo šiek tiek traukti koją. Esu patenkintas savo pasirodymu“, – po susitikimo kalbėjo V. Gaubas. 

Paklaustas ar šį susitikimą galima pavadinti gera patirtimi, tenisininkas nedvejojo. „Labai svarbu. Tiesiog pamačiau, kad galiu žaisti net ir prieš pajėgiausius pasaulio tenisininkus. Pavyzdžiui, galiu pasimokyti iš šiandienos varžovo kaip reikia žaisti svarbiais momentais. Jis neskubėjo, sužaidė ramiai, o aš kartais šiek tiek paskubėjau. Labai gera patirtis“.

Argentinos komandos lyderį Buenos Airėse palaikė sklidinos tribūnos – apie 5 tūkst. aistringų sirgalių. Jie Lietuvos tenisininkui paliko puikų įspūdį. 

„Atmosfera buvo nereali. Būgnai, dainos. Kaip pasaulio futbolo čempionate. Man reikėjo laiko prie to prisitaikyti, tačiau po to pripratau“, – pasakojo V. Gaubas.

Antrame dvikovos mače susitiko Sebastianas Beazas (ATP-28) ir Ričardas Berankis (ATP-231). 2 val. ir 41 min. trukusiame mače argentinietis įveikė Lietuvos rinktinės lyderį 7:6(6) 5:7 6:3.

Lietuvos rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys po pirmosios susitikimų dienos gailėjosi, jog nepavyko iškovoti bent vienos pergalės. „Parodėme, kad galime kautis su komandomis, kurios, mano nuomone, verti žaisti finaliniame Daviso taurės etape. Viliui koją pakišo jaudulys, visgi tai pirmas jo mačas prieš tokio lygio žaidėją, prie tokių žiūrovų. Jam nurimus žaidimas išsilygino. Trečiame sete Viliui ėmė trūkti jėgų, be to, vaidmenį suvaidino ir varžovo patirtis. Ričardas gi, mano nuomone, sužaidė vieną geriausių mačų šį sezoną. Ir tik tam tikros mažos detalės lėmė, kad šiandien jam nepavyko iškovoti pergalės. Prieš dvikovas prašiau vyrų vieno – atiduoti visas jėgas, visą širdį. Šiuo atžvilgiu jokių priekaištų jiems neturiu“, – sakė Š. Kulnys.

Rytoj 17 val. Lietuvos laiku prasidės dvejetų susitikimas tarp Edo Butvilo bei Tado Babelio ir Andreso Molteni ir Maximo Gonzalezo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img