2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

IBF čempionė E.Bridges įsiutus dėl sukurtų jos nuogos nuotraukų

Privalai perskaityti

IBF moterų iki 118 svarų (53,5 kg) kategorijos čempionė Ebanie Bridges patyrė nemalonumų dėl jos nuotraukų manipuliacijos. Pasirodo, kažkas naudojosi nuotraukų redagavimo programomis ir dirbtiniu intelektu, kad pašalintų iš jų jos drabužius, palikdami atrodyti tarsi ji būtų nuoga.

„Kažkas tai darė su mano nuotraukomis, iš jų išėmė liemenėles ir drabužius“, – sakė E.Bridges. Ji pridūrė, kad tai yra juokinga, nes žmonės pyksta dėl nuotraukų, kurias pakeitė „kažkoks nevalyvas, niekingas ir skaistus vyrukas, gyvenantis mamos rūsyje“.

Ebanie Bridges tapo didžiule žvaigžde Jungtinėje Karalystėje po to, kai 2021 m. kovojo su Shannon Courtenay. Nuo to laiko ji laimėjo keturias kovas iš eilės. Bokso žvaigždė žinoma ne tik dėl savo talento ringe, bet ir dėl savo išskirtinės asmenybės už jo ribų. Ypač dėmesį traukia jos pasirinkimas svėrimų metu dėvėti seksualius apatinius, kas dažnai priverčia jos vadybininką Eddie Hearną tiesiog žiūrėti į lubas. Prieš tapdama bokso čempione, E.Bridges dirbo mokyklos mokytoja Australijoje. Ji pirmą kartą IBF čempionės titulą apgynė praėjusių metų gruodį.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img