2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Rytis Gurklys triumfavo Latvijos ralio kroso čempionate

Privalai perskaityti

Praėjusį savaitgalį Rygoje, esančiame Bikerniekų autosporto komplekse, įvyko finalinis Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapas. Nors lenktynės vyko naktį ir trasa teko važiuoti į priešingą pusę, Rytis Gurklys triumfavo „Super 1600“ klasėje, taip užsitikrindamas čempiono titulą.

Rytis, kuris šventė savo penkioliktą gimtadienį varžybų išvakarėse, atvyko į Rygą turėdamas solidų taškų pranašumą. Tačiau, kaip pabrėžė jo tėtis Nerijus Gurklys, tai nereiškė, kad galima važiuoti atsipalaidavus. Nepaisant iššūkių, jaunasis lenktynininkas laimėjo tiek kvalifikacinius važiavimus, tiek finalą.

„Varžybų eiga mums buvo rami, be streso. Rytis tiesiog darė tai, ką moka geriausiai“, – sakė Nerijus Gurklys. Pačio Ryčio žodžiais, naktinės lenktynės ir į priešingą pusę važiuojama trasa suteikė daugiau emocinio įkrovimo, o prieblanda trasoje jo negąsdino.

Sezonas buvo sėkmingas jaunajam lenktynininkui, kuris šalmo ant vinies dar nekabins. Ateinančiu sezonu komanda planuoja startuoti Centrinės Europos zonos ralio kroso čempionate. Be to, Rytis Gurklys svajoja startuoti Europos ralio kroso čempionato „Super 1600“ klasėje nuo 2025-ųjų, kai jam sukaks 16 metų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img