2024/05/28 - Antradienis
No menu items!

2023 m. „Energus Lietuvos Cross Country“ čempionatas: Adrenalinas, dulkės ir nugalėtojai Kalvarijoje

Privalai perskaityti

Šeštadienį, rugsėjo 16 dieną, Kalvarijoje vyko 2023 m. „Energus Lietuvos Cross Country“ čempionato finalas. Trasoje, priklausančioje Sūduvos motokroso klubui, 134 sportininkai iš 12 skirtingų klasių kovojo dėl prizinių vietų. Priklausomai nuo klasės, lenktynės truko nuo valandos iki dviejų valandų, ir dėl orų sportininkams teko kovoti tirštame dulkių rūke.

Kęstutis Jonas Šiupšinskas, trasos savininkas, stengėsi padaryti paviršių kuo drėgnesnį, bet šiltas rugsėjis pavertė trasą beveik nevažiuojama. Džiugas Kazakevičius, vienas iš varžybų favoritų, finišavo antras Open klasėje, nepaisant to, kad pateko į masinę griūtį. Tuo tarpu Domantas Jazdauskas triumfavo absoliučioje įskaitoje ir tapo Open klasės čempionu.

Moterų klasėje Raminta Eklerytė finišavo pirmoji, o Milda Veverskė iškovojo čempionės vardą. Raimonda Biguzaitė, kurią nustūmė Aistė Perminaitė, finišavo ketvirtoje vietoje.

Jaunajame 85 kubinių centimetrų čempione pasipuošė Domas Petrauskas, palikdamas konkurentus už savęs.

Keturračių varžybos buvo trumpintos dėl didelio dulkių kiekio. Nikolaj Andrusov triumfavo Quad Open klasėje, o Quad ATV klasėje pirmenybes iškovojo Aurimas Urbonavičius.

Nepaisant sunkių sąlygų, sportininkai parodė neįtikėtiną pasiryžimą ir užsispyrimą šiame sezone, kuris užbaigtas Kalvarijoje.

spot_img
spot_img
Naujausios

Aivaras Mikutis UCI lenktynėse Prancūzijoje – septintas

Prancūzijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de la Mirabelle“ (UCI II kategorija) Aivaras Mikutis („Tudor Pro Cycling Team U23“)...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img