2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

„Kauno Žalgiris“ apgynė LFF Futsal Supertaurės trofėjų

Privalai perskaityti

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa antrus metus iš eilės tapo LFF Futsal Supertaurės nugalėtoja. Naujojoje Akmenėje vykusiame Supertaurės finale žalgiriečiai rezultatu 8:3 įveikė Jonavos „Vikingų“ ekipą ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Kauniečius jau pirmosiomis rungtynių minutėmis į priekį išvedė brazilas Beleu. Antroje kėlinio pusėje dar vieną įvartį komandai pelnė ekipos naujokas Kassula, o dar vienu taikliu smūgiu į tuščius jonaviečių vartus pasižymėjo Albertas Voskunovičius.

Ketvirtąjį įvartį komandai pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė jau minėtas Beleu, bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis taikliu smūgiu pasižymėjo ir „Vikingų“ ekipa.

Antrąjį kėlinį dar vienu įvarčių pradėjo jonaviečiai, bet jau antroje kėlinio pusėje „Kauno Žalgirio“ naujokai Rafa, Vinicius ir Kassula ekipai pelnė dar 3 įvarčius.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos dar vienu įvarčiu pasižymėjo „Vikingų“ futbolininkai, bet žalgiriečiai rungtynių pabaigoje žaidė užtikrintai, o Kassula dar vienu tiksliu smūgiu įtvirtino komandos pergalę rezultatu 8:3.

LFF Futsal Supertaurės finalo naudingiausiu rungtynių žaidėju antrus metus iš eilės buvo išrinktas „Kauno Žalgirio“ senbuvis Albertas Voskunovičius.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img