2024/05/18 - Šeštadienis
No menu items!

Po UFC kovos teisėjo sprendimas sukėlė pasipiktinimą

Privalai perskaityti

Sekmadienio rytą Las Vegase vykusiame UFC „Fight Night“ turnyre, skirtame paminėti Meksikos nepriklausomybės dieną, 29-erių metų meksikietė Alexa Grasso (16-3-1) neįveikė savo varžovės, tačiau išsaugojo čempionės diržą. Kovą su 34-erių metų kirgize Valentiną Ševčenko (23-4-1) ji užbaigė lygiosiomis (48-47, 47-48, 47-47).

Po kovos, teisėjo Mike’o Bello sprendimas penktąjį raundą 10-8 skirti A.Grasso naudai sukėlė pasipiktinimą. Kiti du teisėjai šį raundą įvertino 10-9 meksikietės naudai. Jei M.Bellas būtų taip pat įvertinęs, UFC čempionės titulas būtų atitekęs V.Ševčenko.

„MMA Junkie“ žurnalistas Mike‘as Bohnas komentavo: „Galime ilgai diskutuoti apie kiekvieną šios kovos raundą, tačiau realybė tokia, kad tai buvo labai artima kova. Tačiau M.Bello sprendimas yra sunkiai paaiškinamas.“

A.Grasso laimėjo penktąjį raundą ir sukūrė keletą veiksmingų atakų, tačiau teisėjo sprendimas vertinti raundą 10-8 atrodo klaidingas, ypač atsižvelgiant į tai, kad kova vyko dėl UFC čempionės titulo.

Teisėjo sprendimas gali turėti didelę įtaką jos karjerai, o tai rodo, kaip teisėjų sprendimai gali radikaliai pakeisti kovotojų likimus.

Be to, teisėjo sprendimu pasipiktino ir kiti kovotojai, o vienas iš jų net prašė naujų teisėjų. Teisėjų veiksmai ir sprendimai turi būti nuoseklūs ir teisingi, kad nesukeltų nepasitikėjimo tarp kovotojų ir žiūrovų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img