2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Daviso taurė: Lietuva nusileido Argentinai

Privalai perskaityti

Lietuvos tenisininkams Edui Butvilui ir Tadui Babeliui nepavyko pateikti staigmenos dvejetų susitikime prieš Argentinos rinktinės dvejetą. Lietuviai nusileido argentiniečiams Andresui Molteni ir Maximo Gonzalezui 4:6 3:6. Argentinos tenisininkai ATP dvejetų reitinge šiuo metu užima 9-ą ir 10-ą vietas. E. Butvilas šioje klasifikacijoje yra 613-as, o T. Babelis reitingo neturi.

Po šio susitikimo argentiniečiai Lietuvos tenisininkams tapo nepavejami. Argentinos rinktinė kitų metų vasarį žais atkrintamąjį susitikimą dėl patekimo į Daviso taurės finalus, o lietuviai tuo pat metu kovos dėl teisės grįžti į pirmąją varžybų grupę. 

„Viso susitikimo metu jautėsi varžovų lygis. Žaidėme, kovojome, tačiau svarbiausiais mačo momentais jie žaidė geriau, tiksliau, aštriau. Ne veltui argentiniečiai šiuo metu užima tokia aukštas pozicijas dvejetų reitinguose“, – po susitikimo kalbėjo E. Butvilas.

Paklaustas apie dvikovos su Argentinos komanda baigtį, Lietuvos tenisininkas pasveikino varžovus su pergale ir pasakė, jog lietuviams tai – puiki ir naudinga patirtis. „Visi susitikimai, ypač vienetai, buvo lygūs, nugalėtojus lėmė smulkios detalės. Manau, kad įtakos turėjo ir tai, kad žaidėme išvykoje, ant grunto dangos, prie pilnų tribūnų. Bet kokiu atveju, mums tai buvo puiki patirtis, pamatėme, kad mūsų rinktinė gali kautis net ir su tokiomis komandomis, kaip Argentina“, – sakė E. Butvilas.

Paskutiniame dvikovos mače E. Butvilas 2:6 4:6 nusileido Tomui Martinui Etcheverry (ATP-35).

Kito sezono Daviso taurės burtai bus traukiami rugsėjo 27 d., trečiadienį.

tennis.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img