2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

Finalinės Lietuvos Žiedinių Lenktynių Akimirkos

Privalai perskaityti

Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje neseniai įvyko Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų finalinis etapas. Šios varžybos, žinomos kaip „Ring Challenge“, kai kuriems dalyviams buvo formalumas, kitiems tai buvo gyvybiškai svarbi kova dėl čempionų titulų.

Šių metų Lietuvos žiedinių lenktynių mėgėjų sprintas buvo pripažintas B lygos varžybomis. C lyga, žinoma kaip „Time Attack”, suteikė pradedantiesiems galimybę kovoti dėl oficialių Lietuvos čempionų titulų. Tai pritraukė daugiau nei pusšimtį dalyvių, tiek su standartiniais, tiek su sportiniais automobiliais.

Po dviejų metų pertraukos, žiūrovų dėmesį pagavo Edvinas Einikis su nauju „Audi TT“ projektu. Nors šis automobilis buvo technologiškai pažangus ir dėmesį prikaustantis, iš jo dar buvo per anksti tikėtis gerų rezultatų.

Vis dėlto, šių metų greičiausias automobilis buvo „Audi S4“, kurio vairuotojas buvo Karolis Blėdis. Jis „Nemuno žiedo“ trasą įveikė per 1:14.719 min., laimėjo abu sprinto važiavimus ir tapo B lygos PRO GT klasės čempionu.

Kitoje kategorijoje, kovoje dėl Lietuvos žiedinių lenktynių C lygos čempionų titulų, susirėmė Vytas Bilinskas su „Porsche“ ir Simonas Balčiūnas su BMW. Ši kova pasibaigė Simono pergalė.

Lietuvos lenktynių bendruomenėje vyko dar daugiau konkurencijos ir mūšių. Kiekvienas varžybininkas siekė rodyti geriausius rezultatus, o kai kurie iš jų tapo čempionais savo kategorijoje.

Renginyje taip pat buvo įteikti specialūs apdovanojimai, pavyzdžiui, geriausiai tobulėjančiam jaunajam lenktynininkui ir geriausiam automobilio dizainui.

Šis etapas parodė Lietuvos automobilių sporto aistrą, talentą ir konkurenciją. Dabar visi laukia kitų metų varžybų, kad vėl matytų, kas taps naujaisiais čempionais.

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img