2024/04/13 - Šeštadienis
No menu items!

„Arena Drift CUP“: Įkarščio ir Aistrau įkrautas Finalas Marijampolėje

Privalai perskaityti

Keturių etapų „Arena Drift CUP“ Marijampolėje artėja prie finišo linijos. Spalio 1 d., drifto pilotai susirinks finalinėse varžybose, kurių metu rinks paskutinius taškus, siekdami laimėti taurę. Finalui ruošiama speciali trasa, o varžybų organizatoriai pilotus išbandys dar vienu iššūkiu.

Šį sezoną pilotai jau trijuose etapuose parodė, ką gali, ir dabar liko paskutinė galimybė pasirodyti. Finalui jau užsiregistravo beveik 20 pilotų iš įvairių Lietuvos drifto komandų, tokių kaip „Motorsport Ukmergė“, „Ne, nu, tai taip“, ir „Drift Arena Racing Team“.

Po trijų etapų „Motorsport Ukmergė“ komanda pirmauja su 466 taškais, sekama „Elephant Drift Team“ su 402,75 taškais ir „Aros Drift Team“ su 316,5 taškais. Asmeniniuose rezultatuose, Simas Kvietkauskas yra pirmoje vietoje su 263 taškais, o antroje vietoje – „IRT-OlyBet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius su 247 taškais.

Šio etapo organizatoriai pilotus išbandys nauju iššūkiu – „360 Sping Challenge“, kuriame pilotai turės pravažiuoti pro vartus, apsisukti 360 laipsnių ir tęsti važiavimą tiesiai. „Laimės tas, kuris iššūkį atliks tiksliausiai ir greičiausiai“, – teigia varžybų organizatorius Kastytis Alekna. Ankstesniuose etapuose pilotai turėjo įveikti „Parking King“ iššūkį, kur reikėjo demonstruoti parkavimo šonu įgūdžius.

„Arena Drift CUP“ finalas žada būti įkrautas aistros ir įspūdingų akimirkų. Pilotų sugebėjimai ir drąsa bus patikrinti naujoje trasoje ir unikaliuose iššūkiuose. Visi susirinks suintriguoti: kas šį kartą švęs pergalę, ir kokia nauja užduotis bus suteikta pilotams? Varžybų finalas Marijampolėje žada būti ne tik sportiniu, bet ir vizualiniu spektakliu.

spot_img
spot_img
Naujausios

S. Statkevičius plaukimo varžybose Toronte – penkta, K. Teterevkova San Antonijuje laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img