2024/04/13 - Šeštadienis
No menu items!

Jiri Prochazka ir Alexas Pereira kausis dėl Pussunkio Svorio Titulo

Privalai perskaityti

Lapkričio 11 dieną, Niujorke, prestižinėje „Madison Square Garden“ arenoje, pasaulio kovos sporto fanai susirinks stebėti „UFC 295“ turnyrą. Viename iš vakaro pagrindinių mačų, Jiri Prochazka ir Alexas Pereira susikaus dėl laisvojo UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo. UFC prezidentas Dana White‘as šią naujieną paskelbė trečiadienį.

Jiri Prochazka, po triumfo prieš Gloverį Teixeirą 2022 m. birželį, grįžta į ringą, kur jis kovos dėl savo UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo. Po minėtos kovos, Prochazka patyrė rimtą peties traumą ir nusprendė atsisakyti titulo.

Pereira, buvęs UFC vidutinio svorio kategorijos čempionas, pussunkio svorio kategorijoje pasirodys antrą kartą, bandydamas iškovoti naują titulą. Pirmą kartą jis jau įrodė savo vertę šioje kategorijoje, nugalėdamas Janą Blachowiczą.

Be Prochazka ir Pereira mačo, turnyre vyks ir kitos aukšto lygio kovos. Pagrindiniame vakaro mače Jonas Jonesas ir Stipe‘as Miočičius susikaus dėl sunkiasvorių čempiono diržo.

„UFC 295“ turnyras Madison Square Garden arenoje žada būti įsimintinas, pristatant aukščiausio lygio kovas ir pasaulinio lygio kovotojus. Visi laukia, kaip Prochazka ir Pereira pasirodys ringe, ir kuris iš jų taps nauju pussunkio svorio kategorijos čempionu.

spot_img
spot_img
Naujausios

S. Statkevičius plaukimo varžybose Toronte – penkta, K. Teterevkova San Antonijuje laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img