2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Pažintis su N.Mitrou-Longu Kipre – nuo maisto gaminimo iki žiūrimų senų „Žalgirio“ rungtynių

Privalai perskaityti
Kipre treniruočių stovyklą tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę persikels iš Larnakos miesto į šalies sostinę Nikosiją, kur dalyvaus keturių Eurolygos komandų ikisezoniniame turnyre.
Prieš paliekant Larnaką, žalgirietis Nazas Mitrou-Longas specialiai „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams papasakojo apie savo laisvalaikį bei prenumeratoriams skirtoje dalyje aprodė savo viešbučio kambarį.
Kalbėdamas pirmoje reportažo dalyje, krepšininkas atskleidė, kad laisvalaikiu mėgsta būti gamtoje.
„Aš – paprastas vyrukas. Labai mėgstu įvairų maistą, todėl daug gaminu. Neturiu savo receptų knygos, bet turiu keletą receptų, kuriuos tarpusavyje derinu. Labai myliu krepšinį, todėl, jeigu tik turiu laisvo laiko, tikriausiai įsijungiu kokias nors rungtynes. Jeigu yra laiko, mėgstu skirti laiko mankštai, išjudint rankų raumenis ir panašiai. Jeigu turiu visą laisvą savaitgalį ir noriu, kur nors ištrūkti, mėgstu būti kažkur prie vandens. Mėgstu keliauti po ramias vietas, kur tiesiog galėčiau pabūti ramiai. Tokios vietos, kurios leistų pasijausti laisvu, turinčiu ryšį su žeme“, – kalbėjo N.Mitrou-Longas.
„Žalgirio“ naujokas mėgsta peržiūrėti savo buvusias rungtynes. Negana to, žalgirietis įsijungia ir senus dvikovų įrašus, kuriuos nebūtinai žaidė pats. Vienas tokių pavyzdžių – 2017–2018 m. Eurolygos atkrintamųjų susitikimas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ Graikijoje, kurį gynėjas neseniai pradėjo žiūrėti.
„Žiūriu visko po truputį. Žiūriu senų savo rungtynių įrašus, nes mėgstu iš jų mokytis. Po rungtynių iškart peržiūriu įrašą. Laisvu laiku žiūriu istorines rungtynes, būsimų varžovų dvikovas. Iš tikrųjų, šiuo metu žiūriu „Žalgirio“ rungtynes iš 2018 metų, kai jie žaidė su Pirėjo „Olympiacos“. Tai buvo ketvirtfinalio serijos  pirmosios rungtynės. Tik pradėjau žiūrėti šį įrašą. Ulė buvo tose rungtynėse, Spanoulis gerai pradėjo tas rungtynes. Turiu būti gerai pasikaustęs savo „Žalgirio“ istorijoje“, – teigė žalgirietis.
Kalbėdamas apie pramogas ant vandens, krepšininkas prisiminė, kad 2015 m. LeBronas Jamesas buvo užfiksuotas ant pripučiamo banano formos plausto kartu su kitais NBA žaidėjais – Chrisu Paulu, Dwyane‘u Wade ir taip pat kartu atostogavusiu, bet tuo metu neplaukusiu, Carmelo Anthony. Rinkdamasis savo „valties įgulą“, N.Mitrou-Longas atliko šmaikščius pasirinkimus.
„Pasiimčiau Iggy. Būtų smagu su juo, bet jis dabar kiek traumuotas, tad jis turėtų išimtį. Tikrai imčiau Keenaną, nes jis laba juokingas. Pakviesčiau ir Brady, kuris yra iš šalies gilumos ir net nemėgsta būti prie smėlio, tad įmesčiau jį į vandenį. Dar pasiimčiau ir Luką – jis labai ramus ir tylus, norėčiau pamatyt jo emocijų“, – šypsojosi N.Mitrou-Longas.
Visą pokalbį ir reportažą su N.Mitrou-Longu jau dabar gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželį

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img