2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

„Betsafe Baltijos Moterų Krepšinio Lyga“ pristato naują sezoną

Privalai perskaityti

2023-2024 metų sezone „Betsafe Baltijos moterų krepšinio lygoje“ („Betsafe-WBBL“) dalyvaus rekordinis skaičius komandų – 13, iš kurių šešios yra iš Lietuvos, o septynios iš Latvijos.

Lietuvos komandos, kurios dalyvaus šiame sezone, yra Vilniaus „Kibirkštis“, Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“, Klaipėdos „LCC tarptautinis universitetas“, Kauno „Aistės-LSMU“, „Šiauliai-Vilmers“, ir „Panevėžys“. Latvijos atstovės bus „TTT Riga“, Rygos RSU, „Liepaja/LSSS“, „Daugavpils Universitate“, „Riga Juniores/LU“, „Jūrmala“, ir Rygos „TTT Juniores“.

Lygos direktorė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė teigia, kad bendra lietuvių ir latvių lyga yra labai naudinga abiems šalims: „Tik daugiau aukšto lygio rungtynių gali užtikrinti mūsų krepšininkių tobulėjimą. „Betsafe-WBBL“ suteikia žaidėjoms šią galimybę.“

Reguliariajame sezone visos komandos susitiks dvikovose po du kartus. Pirmąją vietą užėmusi ekipa keliaus tiesiai į finalo ketvertą, o komandos, užėmusios nuo antros iki septintos vietos, kovos dėl likusių vietų ketvirtfinalyje. Pirmoji rungtynė tarp skirtingų šalių klubų įvyks spalio 20 dieną.

Šiuo metu titulą gina „TTT Riga“, kuri praeitą sezoną nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“. O šiandienos krepšinio entuziastai jau laukia naujojo sezono ir naujų įspūdingų akimirkų ant parketo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img